Modele fundesh per femra

Fundi prej tyli për femrat romantike Edhe këtë saison tyli do të vazhdoje të jetë i preferuar. Modeli në tendencë është shumë i shumë dhe Mund të vishet me këmbale për një pamje la roche por Edhe me këpucë chaton talon bon ton për në mbrëmje Cilat do te jene Modelet me te preferuara për këtë Sezon? Ne te vërtet zgjedhja është e gjere dhe e vështirë. Nga minifundet Tek crayon jupe, nga fundet me bel te lArte Tek ATO me pala pa harruar dhe fundet e gjata te cilat do te jene protagoniste te padiskutueshme te gardërobës verore. Por mungon Pak dhe muajt e pranverës po afrohen kështu Edhe koleksionet e fundeve për pranverë/verë 2018 Tashme janě ne vitrinat e dyqaneve. Minifundi me Kopsa Fundi mini me Kopsa para është një ndër Trendet e këtij sezoni i Cili do të preferohet shumë. Je kombinuar me një këmishë të bardhë me fjongo do të ketë një pamje me të Vërtetë Shik por, JO Vetëm këtë modèle Fundi Mund ta kombinoni Edhe me një t-shirt për një pamje më Rok. Fundi me pala ngjyrë argjend I gjatë, Romantik dhe me shkëlqim. KY lloj Fundi do t`Ju bëjë të ndiheni glamour. Cili është kombinimi perfektë? Këshillohet të vishet me një corps të Zi dhe një påle çizme. Sot do të flasim për fundet dhe për Modelet në tendencë për stinën vjeshtë/dimër 2017-18. Të gjatë, mini, Deri Tek gjunjët, me pala, prej jeans ETJ. Ja cilët do të jenë Modelet e fundeve që do të preferohen këtë Sezon.

Fundi prej veluri KY lloj Fundi është perfekt për tu veshur si gjatë ditës ashtu dhe për në mbrëmje çdo gjë Varet se moi çfarë do ta kombinoni. Gjate stinës se Ftohte te vishni Funde është e vështirë sepse përveç se është një chrisadamyk e Ftohte dhe e lagësht Ju duhet te gjeni GetAt e përshtatshme. Jupe crayon për tu kthyer në punë do të Ishte e përshtatshme të preferonit një crayon jupe i Cili është një Armon shumë i mirë i pamjes tuaj. Mund ta zgjidhni me një gjatësi Deri Tek gjunjët dhe prej lëkure për ta kombinuar me një bluzë romantike APO një t-shirt me shkrime për Kohen e lirë..

Facebooktwitterpinterestlinkedin